Kariyer Planım Sitesi İşlem Rehberi

TESTİ SATIN ALMA ADIMLARI

Üye Olma Adımı

Kariyerplanim.com sitesine üye olmak için sitede sağ üst köşede bulunan GİRİŞ YAP / ÜYE OL yazısındaki ÜYE OL’u tıklayınız. Açılan sayfada yer alan ÜYE OL formunu Ad, Soyad, Doğum Tarihi, E-posta, Şifre, Şifre Tekrar bilgilerini girerek eksiksiz doldurunuz. Tüm alanların doldurulması zorunludur. Eğer kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız ilgili kutucuğu işaretleyiniz. İLERLE butonunu tıklayarak siteye üye olunuz.

Ödeme Adımı

Fatura bilgileri kısmına Fatura kesilecek kişi ise kişiye ait bilgileri giriniz. Fatura kesilecek kurum ise işaretleyip, açılan alana ilgili bilgileri giriniz. Kredi Kartı bilgileri kısmına kredi kartı bilgilerinizi giriniz. Ön Bilgilendirme Formu’nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup, ilgili onay kutucuğunu işaretleyerek okuduğunuzu onaylamanız gerekmektedir. Alışverişinize ait ödeme bilgilerini tekrar kontrol ediniz. ÖDEME YAP butonunu tıklayınız.

Test Adımı

Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair mesajın geleceği TEST sayfasına yönlendirileceksiniz. Aynı zamanda ödeme bilgileriniz kayıt olurken belirttiğiniz e posta adresine de gönderilecektir. Burada yer alan test ile ilgili AÇIKLAMA yazısını okuduktan sonra TESTE BAŞLA butonunu tıklayarak teste başlayınız.

E-BÜLTENE KAYIT OLMA

Eğer kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız anasayfada en altta sağda yer alan E-BÜLTEN’E KAYDOL başlığı altındaki forma e-posta adresinizi yazınız. GÖNDER butonuna basarak E-bültene kaydınızı tamamlayınız.

ÖDEME BİLGİLERİ

Kariyerplanim.com’da yaptığınız alışverişle ilgili bilgilere ve satış sözleşmesine süresiz ulaşabilirsiniz. Bunun için üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan PANELİM sayfasını tıklayınız. Açılan sayfada solda yer alan menüden HESABIM başlığı altındaki ÖDEME BİLGİLERİM başlığını tıklayınız. Açılan sayfada yer alan satın aldığınız test hizmetine dair ödeme bilgilerinize (ödeme tarihi, ödeme tutarı, Fatura bilgileri, telefon ve fatura adresi) ve mesafeli satış sözleşmesine ulaşabilirsiniz.

ŞİFRE DEĞİŞTİRME

Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan PANELİM sayfasını tıklayınız. Açılan sayfada solda yer alan menüden HESABIM başlığı altındaki ŞİFRE DEĞİŞTİRME başlığını tıklayınız. Önce mevcut şifrenizi, sonra da yeni şifrenizi ve tekrar yeni şifrenizi yazarak KAYDET butonuna basınız.

HESABIM ALTINDA YER ALAN İŞLEMLER VE ADIMLARI

Siteye üye olduktan sonra sağ üst köşede adınızın üzerine gelerek HESABIM altında yer alan aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz: ÜYELİK BİLGİLERİM sayfasından üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ ADIMLARI

Anasayfada sağ üst köşede yer alan ÜYE OL/ GİRİŞ YAP yazısının üzerine geldiğinizde açılan penceredeki GİRİŞ YAP yazısını tıklayınız. Açılan sayfadaki ÜYE GİRİŞİ formunu üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi giriniz. GÖNDER butonuna tıklayınız.

ŞİFRE HATIRLATMA ADIMLARI

Eğer şifrenizi unuttuysanız ŞİFREMİ UNUTTUM yazısını tıklayınız. Açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi giriniz ve GÖNDER butonuna tıklayınız. Siteye üye olurken verdiğiniz e posta adresinize şifreniz gönderilecektir.

Kişisel Verileri İşlenen Kişilerin Hakları

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz,Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

Müşteri, Şikâyet ve İtirazları Başvuruları

Sözleşme'den ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde SATICI kayıtları (bilgisayar-ses kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil) kesin delil oluşturur; Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, aşan durumlarda ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

KPT HAKKINDA

© 2024, Kariyer Planım. Her hakkı saklıdır.